
Als front-office medewerker ben je het visitekaartje van de kliniek. Je helpt de client vanaf binnenkomst en zorgt dat ze tevreden de kliniek verlaten.
Ik heb een achtergrond als schoonheidsspecialiste, dus ik weet hoe belangrijk het is om de huid goed te verzorgen en het te geven wat het nodig heeft. Dat ik tijdens mijn werk kan blijven leren over skincare en de nieuwste behandelingen vind ik echt heel leuk en interessant. Dat we bij van Lennep Kliniek ook injectables aanbieden maakt het voor mij net nog wat interessanter. Geen dag is hetzelfde en dat maakt het werk leuk en afwisselend.
Het mooie aan het werken bij de Front-Office vind ik dat je de hele dag door het contact met de cliënt hebt van begin tot eind. Van het geven van advies, tot het helpen waar nodig na de behandeling. Hopelijk tot snel bij een van onze locaties!
Met een persoonlijk plan stemmen we de behandeling af op jouw huid en wensen - van subtiele verjonging tot gerichte huidverbetering. Zo ga je voor een natuurlijk, mooi en langdurig resultaat.
ALLE BEHANDELINGENMet een persoonlijk plan stemmen we de behandeling af op jouw huid en wensen — van subtiele verjonging tot gerichte huidverbetering. Zo ga je voor een natuurlijk, mooi én langdurig resultaat.
BOEK JOUW BEHANDELINGKorte video’s met uitleg, behandelbeelden en tips. Swipe door de highlights van de afgelopen tijd en leer jouw behandelaar nóg beter kennen.
Frederikstraat 70
2514 LM Den Haag
De Kempenaerstraat 28
2341 GM Oegstgeest
Willem Witsenplein 7
2596 BK Den Haag
